Тестенина од органског белог кукуруза 250г, таљатела

190.00 рсд

Description

Органски бели кукуруз природно не садржи глутен.

Састав: 100% органско брашно од белог кукуруза, со, вода.

Производи: ПГ Синиша Сивчев, Кикинда

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.