Тестенина од леблебија 250г таљателе

390.00 рсд

SKU: 834 Category:

Description

Састав: интегрално обрашно од леблебије, тапиока, со, вода.

Природно не садржи глутен.

Производи: ПГ Мирилов, Бачко Градиште

 

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.